o nama - - kontakti

BURTIŽ - LATINSKO IDRO
tradicija oživljena simbolom jedra
3. 11. 2019.

PRIJEDLOG KALENDARA 2020 - u izradi

 
________događaj
mjesto
dan
2020
2019

Regata starih bark
Piran (Slovenia)
sub
 
18. 5.
 
"Uhvati vjetar" - dani jedrenja na Rabu
Rab
sub
 
4. 5.
 
Rijeka
sub
ned
 
31. 5.-1. 6.
(28. 5.-5. 6.)
 

 
 
Fiumanka plovila tradicionalne gradnje Rijeka
 
 
Rovinjska regata tradicijskih barki
Rovinj
ned
 
16. 6.
(15-16. 6.)
 
Regata tradicijskih barki
Selce
sub
 
22. 6.
 
Regata tradicijskih brodova "Otok ljubavi"
Pašman
 
 
Komiža (Vis)
 
19.-26. 6.
 
Regata tradicijskih barki "Nino Gasparinic"
Lovran
sub
 
29. 6.
(28-29. 6.)
 
Dani Sv. Petra - tradicijska manifestacija
Vrboska (Hvar)
sub
 
28.-30. 6.
 
"Moli bruškit" - regata latinskih jedara Vrboska (Hvar)
     

   
Regata ol Postirske Fjere
Postira (Brač)
   
Pomorska bitka - revijalno
Bakar
   
Đir po konalu
Ugrinić (Pašman)
ned
12. 7.
14. 7.
 

Mala barka
Smotra i regata tradicijskih barki na jedra

Mošćenička Draga
sub
 
13. 7.
(12-14. 7.)
 
Opatija carski grad
Opatija
 
 
Lantina
Jezera (Murter)
ned
19. 7.
21. 7.
 
Fažanska regata tradicijskih barki
Fažana
sub
27. 7.
 
Zlarin
ned
26. 7.
28. 7.
 

 
Ženska veslačka regata "U susret gospi"
Krapanj
sub
1. 8.
1. 8.
 
Krapanjsko idro
Krapanj
ned
2. 8.
2. 8.
 
Revijalna regata tradicijskih barki
Punat (Krk)
sub
 
3. 8.
 
Smotra tradicijskih barki "Ive Sipa"
Ika
ned
 
4. 8.
 
Dlan i veslo, ženska veslačka regata
Betina (Murter)
ned
2. 8.
4. 8.
 
Đir oko Prvića - plovidba za dan pobjede
Prvić Luka
pon
5. 8.
5. 8.
 
Metković
sub
8. 8.
10. 8.
 
Šepurina (Prvić)
ned
9. 8.
11. 8.
 
regata Krčka jedra
Krk
sub
15. 8.
(13-15. 8.)
 
Regata za dušu i tilo
Betina (Murter)
ned
16. 8.
18. 8.
 
Gusarska bitka
Omiš
uto
18. 8.
24. 8.
 
Regata drvenih barki, Ribarski tjedan
Crikvenica
sub
 
24. 8.
 
Martinska regata tradicijskih barki
Martinšćica (Cres)
sub
 
31. 8.
 
Festival mora
Lumbarda (Korčula)
 

 
Regata barkajola "Melkior Paragvaj"
Ičići
 
Regatta storica
Venecija
 
Murter
 
8. 9.
 
Murter
 
8. 9.-5. 10.
 
Dani u vali
Stari Grad
 
11.-15. 9.
 
Regatta a vela al terzo Copa dell Presidente
Venecija
 
 
jedrenje na Žut
Murter
sub
 
14. 9.
 
Svjetski dan mora na Matejuški
Split
 
 
Nerezinska regata tradicijskih barki
Nerezine (Lošinj)
sub
 
21. 9.
(20-22. 9.)
 
Murter
ned
 
22. 9.
 
Murter
pet
 
27. 9.
 
Latinsko idro - Murter
Murter
ned
 
29. 9.
 
Regata tradicijskih barki
Izola (Slovenia)
 
Hvar
 
3.-5. 10.
 
Murter
sub
 
5. 10.
 
Novogodišnje druženje barkajola Sv.Marka
Črišnjevo - Voz

   
procjena
   
     
potvrđeno
   
     
ispravak
   
     
prošlogodišnji
   

HOME

© Copyright 2001, 2010, Boško Lučev,--- foton2pixel