o nama - - kontakti

BURTIŽ - LATINSKO IDRO
tradicija oživljena simbolom jedra
31. 7. 2021.

KALENDAR DOGAĐANJA 2021 -u stalnoj dopuni

 
________događaj
mjesto
dan
2021
2019

Regata starih bark
Piran (Slovenia)
sub
 
18. 5.
 
"Uhvati vjetar" - dani jedrenja na Rabu
Rab
sub
 
4. 5.
 
Rijeka
pet
sub
 
31. 5.-1. 6.
(28. 5.-5. 6.)
 

 
 
Fiumanka plovila tradicionalne gradnje Rijeka
 
Rovinjska regata tradicijskih barki
Rovinj
sub
12. 6.
16. 6.
(15-16. 6.)
 
Komiža (Vis)
 
19.-26. 6.
 
Regata tradicijskih barki "Nino Gasparinic"
Lovran
sub
19. 6.
29. 6.
(28-29. 6.)
 
Dani Sv. Petra - regata
Vrboska (Hvar)
sub
26. 6.
28.-30. 6.
 

 
 
Gospa o' Tarca na Kornatu
Murter
ned
     
Regata ol Postirske Fjere
Postira (Brač)
 
 
Pomorska bitka - revijalno
Bakar
 
 
Đir po konalu
Ugrinić (Pašman)
ned
11. 7.
14. 7.
 
Opatija carski grad
Opatija
 
 
Mala barka
Smotra i regata tradicijskih barki na jedra
Mošćenička Draga
sub
9-11. 7.
13. 7.
(12-14. 7.)
 
Svon forcon na četiri vesla
Jezera (Murter)
pet
16. 7.
 
Regata tradicijskih barki
Selce
sub
17. 7.
22. 6.
 
Lantina
Jezera (Murter)
ned
18. 7.
21. 7.
 
Fažanska regata tradicijskih barki
Fažana
sub
27. 7.
 
Zlarin
ned
 
28. 7.
 

 
 
Revijalna regata tradicijskih barki
Punat (Krk)
sub
 
3. 8.
 
Smotra tradicijskih barki "Ive Sipa"
Ika
sub
 
4. 8.
 
Ženska veslačka regata "U susret gospi"
Krapanj
sub
 
1. 8.
 
Dlan i veslo, ženska veslačka regata
Betina (Murter)
ned
1. 8.
4. 8.
 
Krapanjsko idro
Krapanj
ned
2. 8.
2. 8.
 
Đir oko Prvića - plovidba za dan pobjede
Prvić Luka
sri
5. 8.
5. 8.
 
Jedrom po korentu
Tisno (Murter)
ned
8. 8.
 
Regata tradicijskih barki na jedra
Malinska (Krk)
 
18. 8.
 
Metković - Ploče
sub
14. 8.
10. 8.
 
Regata za dušu i tilo
Betina (Murter)
ned
15. 8.
18. 8.
 
regata Krčka jedra
Krk
ned
15. 8.
15. 8.
(13-15. 8.)
 
Cres
sub
16-23. 8.
21. 8.
 
Šepurinski Burtiž
Šepurina (Prvić)
ned
22. 8.
11. 8.
 
Gusarska bitka
Omiš
sri
18. 8.
 
Martinska regata tradicijskih barki
Martinšćica (Cres)
sub
 
31. 8.
 
Regata drvenih barki, Ribarski tjedan
Crikvenica
ned
29. 8.
24. 8.
 
Festival mora
Lumbarda (Korčula)
 

 
Regata barkajola "Melkior Paragvaj"
Ičići
 
Veslon po korentu
Tisno (Murter)
ned
5. 9.
 
Regatta storica
Venecija
 
Murter
sri
8. 9.
8. 9.
 
Murter
8. 9.-5. 10.
 
Dani u vali
Stari Grad
sub
 
11.-15. 9.
 
Regatta a vela al terzo Copa dell Presidente
Venecija
 
 
plovidba na Žut, "Fešta"
Murter
ned
 
14. 9.
 
sv. misa na Grbi, Žut
Murter
pon
 
14. 9.
 
Svjetski dan mora na Matejuški
Split
 
 
Nerezinska regata tradicijskih barki
Nerezine (Lošinj)
sub
 
21. 9.
(20-22. 9.)
 
Murter
ned
 
22. 9.
 
Murter
pet
 
27. 9.
 
Latinsko idro - Murter
Murter
ned
 
29. 9.
 
Regata tradicijskih barki
Izola (Slovenia)
 
 
Betina
ned
 
5. 10.
 
Hvar
sub
9. 10.
3.-5. 10.
 
Novogodišnje druženje barkajola Sv.Marka
Črišnjevo - Voz

     
procjena
   
Kontakt podatke potražite u imeniku udruga  
potvrđeno
   
     
nepotvrđeno
   
     
otkazano
   

HOME

© Copyright 2001, 2010, Boško Lučev,--- foton2pixel