o nama - - kontakti

BURTIŽ - LATINSKO IDRO
tradicija oživljena simbolom jedra
29. 4. 2022.

KALENDAR DOGAĐANJA 2022 -u nastajanju

 
________događaj
mjesto
dan
2022
2019

Festival "Escale a Sete"
Sete (Francuska)
12.-18. 4.
 
Smotra i regata tradicijskih barki
Rab
sub
7. 5.
4. 5.
 
Regata tradicijskih barki
Selce
sub
14. 5.
22. 6.
 
Regata starih bark
Piran (Slovenia)
sub
21. 5.
18. 5.
 
Rijeka
sub
ned

28.-29. 5.
(25. 5.-1. 6.)
31. 5.-1. 6.
(28. 5.-5. 6.)
 

 
Cres
sub
4. 6.
(30. 5.-6. 6.)
 
Fiumanka plovila tradicionalne gradnje Rijeka
 
Rovinjska regata tradicijskih barki
Rovinj
sub
11. 6.
16. 6.
(15-16. 6.)
 
Komiža (Vis)
19.-26. 6.
 
Regata tradicijskih barki "Nino Gašparinić"
Lovran
sub
18. 6.
29. 6.
(28-29. 6.)
 
Dani Sv. Petra - regata
Vrboska (Hvar)
sub
28.-30. 6.
 

 
 
Gospa o' Tarca na Kornatu
Murter
ned
     
Regata ol Postirske Fjere
Postira (Brač)
 
 
Pomorska bitka - revijalno
Bakar
 
 
Đir po konalu
Ugrinić (Pašman)
ned
10. 7.
14. 7.
 
Mala barka
Smotra i regata tradicijskih barki na jedra
Mošćenička Draga
sub
9. 7.
(8.-10. 7.)
13. 7.
(12-14. 7.)
 
Burtižanje - revijalna regata tradicijskih barki
Punat (Krk)
sub
16. 7.
3. 8.
 
Svon forcon na četiri vesla
Jezera (Murter)
ned
17. 7.
 
Lantina
Jezera (Murter)
ned
24. 7.
21. 7.
 
Fažanska regata tradicijskih barki
Fažana
sub
30. 7.
27. 7.
 
Zlarin
ned
31. 7.
28. 7.
 

 
 
Ženska veslačka regata "U susret gospi"
Krapanj
 
1. 8.
 
Dlan i veslo, ženska veslačka regata
Betina (Murter)
ned
 
4. 8.
 
Krapanjsko idro
Krapanj
ned
 
2. 8.
 
Đir oko Prvića - plovidba za dan pobjede
Prvić Luka
pet
5. 8.
5. 8.
 
Smotra tradicijskih barki "Ive Sipa"
Ika
sub
ned
6.-7. 8.
4. 8.
 
Jedrom po korentu
Tisno (Murter)
ned
7. 8.
8. 8.
 
Metković - Ploče
sub
13. 8.
10. 8.
 
Regata za dušu i tilo
Betina (Murter)
ned
14. 8.
18. 8.
 
regata Krčka jedra
Krk
pon
15. 8.
(13.-15. 8.)
15. 8.
(13-15. 8.)
 
Šepurinski Burtiž
Šepurina (Prvić)
ned
21. 8.
11. 8.
 
Gusarska bitka
Omiš
sri
 
18. 8.
 
Martinska regata tradicijskih barki
Martinšćica (Cres)
sub
27. 8.
31. 8.
 
Regata drvenih barki, Ribarski tjedan
Crikvenica
ned
 
24. 8.
 
Festival mora
Lumbarda (Korčula)
 
 

 
Regata barkajola "Melkior Paragvaj"
Ičići
 
Regata tradicijskih barki na jedra
Malinska (Krk)
sub
10. 9.
(9.-11. 8.)
18. 8.
 
Veslon po korentu
Tisno (Murter)
ned
 
 
Regatta storica
Venecija
ned
4. 9.
 
Murter
 
8. 9.
 
Murter
 
8. 9.-5. 10.
 
Nerezinska regata tradicijskih barki
Nerezine (Lošinj)
sub
17. 9.
(16.-17. 9.)
21. 9.
(20-22. 9.)
 
Dani u vali
Stari Grad
22.-25. 9.
11.-15. 9.
 
Regatta a vela al terzo Copa dell Presidente
Venecija
 
 
plovidba na Žut, "Fešta"
Murter
ned
 
14. 9.
 
sv. misa na Grbi, Žut
Murter
pon
 
14. 9.
 
Svjetski dan mora na Matejuški
Split
 
 
Murter
ned
 
22. 9.
 
Murter
pet
 
27. 9.
 
Latinsko idro - Murter
Murter
ned
 
29. 9.
 
Regata tradicijskih barki
Izola (Slovenia)
 
 
Betina
ned
 
5. 10.
 
Hvar
sub
 
3.-5. 10.
 
Novogodišnje druženje barkajola Sv.Marka
Črišnjevo - Voz

     
procjena
   
Kontakt podatke potražite u imeniku udruga  
potvrđeno
   
     
nepotvrđeno
   
     
otkazano
   

HOME

© Copyright 2001, 2010, Boško Lučev,--- foton2pixel