o nama - - kontakti

BURTIŽ - LATINSKO IDRO
tradicija oživljena simbolom jedra
2. 12. 2018.

KALENDAR DOGAĐANJA 2019

 
________događaj
mjesto
dan
2019
2018

Regata starih bark
Piran (Slovenia)
sub
18. 5.
19. 5.
 
"Uhvati vjetar" - dani jedrenja na Rabu
Rab
sub
4. 5.
5. 5.
 
Jezerska regata barki na jedra
Lokve
 
Rijeka
sub
31. 5.-1. 6.
(29. 5.-5. 6.)
28. 5.-6. 6.
 

 
Fiumanka plovila tradicionalne gradnje Rijeka
7-10. 6.
9. 6.
 
Rovinjska regata tradicijskih barki
Rovinj
ned
16. 6.
(15-16. 6.)
10. 6.
 
Regata tradicijskih barki
Selce
sub
22. 6.
16. 6.
 
Regata tradicijskih brodova "Otok ljubavi"
Pašman
17. 6.
 
Komiža (Vis)
15-26. 6.
 
Regata tradicijskih barki "Nino Gasparinic"
Lovran
sub
29. 6.
(28-29. 6.)
22.-23. 6.
 
Dani Sv. Petra - tradicijska manifestacija
Vrboska (Hvar)
28.6 - 1.7.
 
"Moli bruškit" - regata latinskih jedara Vrboska (Hvar)
30.6
 

 
Regata ol Postirske Fjere
Postira (Brač)
7. 7.
 
Pomorska bitka - revijalno
Bakar
 
Đir po konalu
Ugrinić (Pašman)
ned
7. 7.
8. 7.
 

Mala barka
Smotra i regata tradicijskih barki na jedra

Mošćenička Draga
sub
13. 7.
(12-14. 7.)
13-15. 7.
14. 7.
 
Opatija carski grad
Opatija
 
Lantina
Jezera (Murter)
ned
21. 7.
22. 7.
 
Fažanska regata tradicijskih barki
Fažana
sub
27. 7.
28. 7.
 
Zlarin
ned
28. 7.
29. 7.
 

 
Ženska veslačka regata "U susret gospi"
Krapanj
čet
1. 8.
1. 8.
 
Krapanjsko idro
Krapanj
pet
2. 8.
2. 8.
 
Revijalna regata tradicijskih barki
Punat (Krk)
sub
3. 8.
4. 8.
 
Smotra tradicijskih barki "Ive Sipa"
Ika
ned
4. 8.
4./5. 8.
 
Dlan i veslo, ženska veslačka regata
Betina (Murter)
ned
4. 8.
5. 8.
 
Đir oko Prvića - plovidba za dan pobjede
Prvić Luka
pon
5. 8.
5. 8.
 
Metković
sub
10. 8.
11. 8.
 
Šepurina (Prvić)
ned
11. 8.
2. 9.
 
regata Krčka jedra
Krk
čet
15. 8.
(13-15. 8.)
13-15. 8.
15. 8
 
Regata za dušu i tilo
Betina (Murter)
ned
18. 8.
19. 8.
 
Regata drvenih barki, Ribarski tjedan
Crikvenica
sub
24. 8.
25. 8.
 
Martinska regata tradicijskih barki
Martinšćica (Cres)
sub
31. 8.
25. 8.
 
Festival mora
Lumbarda (Korčula)
 

 
Regata barkajola "Melkior Paragvaj"
Ičići
1. 9.
 
Regatta storica
Venecija
2. 9.
 
Murter
ned
8. 9.
8. 9.
 
Murter
8. 9.-5. 10.
8. 9. - 2. 10.
 
Dani u vali
Stari Grad
sub
12.-15. 9.
 
Regatta a vela al terzo Copa dell Presidente
Venecija
9. 9.
 
Murter
ned
15. 9.
16. 9.
 
Svjetski dan mora na Matejuški
Split
22.-23. 9.
 
Nerezinska regata tradicijskih barki
Nerezine (Lošinj)
sub
21. 9.
(20-22. 9.)
22. 9.
 
Murter
pet
27. 9.
28. 9.
 
Latinsko idro - Murter
Murter
ned
29. 9.
30. 9.
 
Regata tradicijskih barki
Izola (Slovenia)
 
Hvar
4-6. 10.
 
Murter
sub
5. 10.
6. 10.
 
Novogodišnje druženje barkajola Sv.Marka
Črišnjevo - Voz

     
procjena
   
     
nepotvrđeno
   
Kontakt podatke potražite u imeniku udruga  
potvrđeno
   
     
novo objavljeno
   
     
ispravak
   
     
prijašnji
   

HOME

© Copyright 2001, 2011, Boško Lučev,--- foton2pixel