o nama - - kontakti

BURTIŽ - LATINSKO IDRO
tradicija oživljena simbolom jedra
27. 2. 2020.

KALENDAR DOGAĐANJA 2020

 
________događaj
mjesto
dan
2020
2019

Regata starih bark
Piran (Slovenia)
sub
 
18. 5.
 
"Uhvati vjetar" - dani jedrenja na Rabu
Rab
sub
 
4. 5.
 
Jezerska regata barki na jedra
Lokve
 
 
Rijeka
pet
sub
29.-30. 5.
(27. 5.-3. 6.)
31. 5.-1. 6.
(28. 5.-5. 6.)
 

 
 
Dani creske pomorske baštine - Creski kajić
Cres
sub
6. 6.
1.-7. 6.
 
Fiumanka plovila tradicionalne gradnje Rijeka
 
 
Rovinjska regata tradicijskih barki
Rovinj
sub
13. 6.
16. 6.
(15-16. 6.)
 
Regata tradicijskih brodova "Otok ljubavi"
Pašman
 
 
Komiža (Vis)
 
19.-26. 6.
 
Regata tradicijskih barki "Nino Gasparinic"
Lovran
sub
20. 6.
29. 6.
(28-29. 6.)
 
Dani Sv. Petra - tradicijska manifestacija
Vrboska (Hvar)
sub
28.-30. 6.
 
"Moli bruškit" - regata latinskih jedara Vrboska (Hvar)
 

 
Gospa o' Tarca na Kornatu
Murter
ned
5. 7.
   
Regata ol Postirske Fjere
Postira (Brač)
 
Pomorska bitka - revijalno
Bakar
 

Mala barka
Smotra i regata tradicijskih barki na jedra

Mošćenička Draga
sub
11. 7.
10.-12. 7.
13. 7.
(12-14. 7.)
 
Đir po konalu
Ugrinić (Pašman)
ned
12. 7.
14. 7.
 
Opatija carski grad
Opatija
 
Regata tradicijskih barki
Selce
sub
18. 7.
22. 6.
 
Lantina
Jezera (Murter)
ned
19. 7.
21. 7.
 
Fažanska regata tradicijskih barki
Fažana
sub
25. 7.
27. 7.
 
Zlarin
ned
26. 7.
28. 7.
 

 
Revijalna regata tradicijskih barki
Punat (Krk)
sub
1. 8.
3. 8.
 
Smotra tradicijskih barki "Ive Sipa"
Ika
sub/ned
1./2. 8.
4. 8.
 
Ženska veslačka regata "U susret gospi"
Krapanj
sub
1. 8.
1. 8.
 
Krapanjsko idro
Krapanj
ned
2. 8.
2. 8.
 
Dlan i veslo, ženska veslačka regata
Betina (Murter)
ned
2. 8.
4. 8.
 
Đir oko Prvića - plovidba za dan pobjede
Prvić Luka
sri
5. 8.
5. 8.
 
Metković
sub
8. 8.
10. 8.
 
Regata tradicijskih barki na jedra
Malinska (Krk)
??. 8.
18. 8.
 
Šepurina (Prvić)
ned
9. 8.
11. 8.
 
regata Krčka jedra
Krk
sub
15. 8.
13.-15. 8.
15. 8.
(13-15. 8.)
 
Regata za dušu i tilo
Betina (Murter)
ned
16. 8.
18. 8.
 
Gusarska bitka
Omiš
uto
18. 8.
18. 8.
 
Martinska regata tradicijskih barki
Martinšćica (Cres)
sub
29. 8.
31. 8.
 
Regata drvenih barki, Ribarski tjedan
Crikvenica
ned
30. 8.
24. 8.
 
Festival mora
Lumbarda (Korčula)
 
 

 
Regata barkajola "Melkior Paragvaj"
Ičići
 
Regatta storica
Venecija
 
Murter
uto
8. 9.
8. 9.
 
Murter
8. 9.-4. 10.
8. 9.-5. 10.
 
Dani u vali
Stari Grad
sub
--> 2021.
11.-15. 9.
 
Regatta a vela al terzo Copa dell Presidente
Venecija
 
plovidba na Žut, "Fešta"
Murter
ned
13. 9.
14. 9.
 
sv. misa na Grbi, Žut
Murter
pon
14. 9.
14. 9.
 
Svjetski dan mora na Matejuški
Split
 
Nerezinska regata tradicijskih barki
Nerezine (Lošinj)
sub
19. 9.
18.-19. 9
21. 9.
(20-22. 9.)
 
Murter
ned
20. 9.
22. 9.
 
Murter
pet
25. 9.
27. 9.
 
Latinsko idro - Murter
Murter
ned
27. 9.
29. 9.
 
Regata tradicijskih barki
Izola (Slovenia)
 
Betina
ned
4. 10.
5. 10.
 
Hvar
9.-11. 10.
3.-5. 10.
 
Novogodišnje druženje barkajola Sv.Marka
Črišnjevo - Voz

     
procjena
   
Kontakt podatke potražite u imeniku udruga  
potvrđeno
   
     
nepotvrđeno
   
     
ispravak
   

HOME

© Copyright 2001, 2010, Boško Lučev,--- foton2pixel